Charakteristika a použitie

Úvod Charakteristika a použitie

                  

Trávime spolu …                                   


Charakteristika  a  užívanie  výrobku    ColonBene 


Veľmi  vhodný  nápoj  aj  pre  zdravých  ako  prevencia ... 


Veľmi účinná detoxikácia organizmu. 


Výrazné zvýšenie imunity a obranyschopnosti organizmu.


ColonBene pôsobí účinne a preventívne, vhodné pre správnu funkciu celého tráviaceho ústrojenstva ľudského organizmu. Napomáha  hrubému črevu   pri   peristaltickom   posúvaní   potravy.


ColonBene vhodné na regeneráciu a posilnenie slizníc tráviaceho ústrojenstva aj u zdravých  ľudí. Pôsobí proti zápche, uľahčuje látkovú výmenu. Má vplyv na pravidelnú a zdravú  stolicu.


ColonBene má pozitívne účinky pri akútnych stavoch, hnačkách, zápalových a vredových chorobách sliznice tráviaceho ústrojenstva ( pažerák, žalúdok, pankreas, tenké a hrubé črevo … )


ColonBene je veľmi vhodné pri problémoch spôsobených Ulceróznou kolitídou a Crohnovou chorobou, ktoré môžu viesť až rakovine.


ColonBene tiež vhodné aj pre celiatikov, pri syndróme dráždivého čreva, pri intolerancii na lepok a na laktózu.


ColonBene pre rýchly účinok je veľmi vhodné pri hnačke, zápche, pri pocitoch nafukovania, pálenia záhy a podráždení žalúdka.


ColonBene pôsobí ako veľmi účinné prebiotikum.


Z pohľadu výživovej hodnoty je ColonBene výnimočné


Vyznačuje sa vysokým obsahom vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, vitamínu E. Ďalej  obsahom   vápnika,  železa, mangánu,  horčíku,   fosforu, draslíku,  selénu  a   zinku.      


ColonBene obsahuje tuk, konkrétne omega 3 mastné kyseliny, ktoré sa vyskytujú hlavne v  rybom tuku,  majú  priaznivý vplyv na  metabolizmus  tukov   ( znižujú LDL cholesterol ).


Okrem prospešných omega 3 mastných kyselín obsahuje ColonBene tiež koncentráciu fytoestrogénov - ligňanov, čo sú rastlinné estrogény, ktoré sa v našom organizme správajú podobne ako estrogény ľudské.                                                    

Pitie  ColonBene   je  vhodné aj  pre  tehotné  a  dojčiace  ženy  a deti od 3 rokov.


ColonBene má antioxidačné, protizápalové, protivírusové, antibakteriálne a protipliesňové účinky. Pomáha pri stavoch ako je astma a artritída. Prispieva k znižovaniu hladiny cholesterolu v krvi, upravuje krvný tlak, stabilizuje hladinu cukru v krvi, odvádza nadbytočný tuk z tkanív, upravuje metabolizmus a podporuje chudnutie.


ColonBene  preventívne pôsobí proti rakovine, i proti rakovine pŕs a zmierňuje návaly tepla pri menopauze. Plusom naviac je udržiavanie   mladistvej   pleti.


ColonBene a jeho priaznivé účinky rastlinných olejov, vitamínov , stopových prvkov a prírodných proteínov. Extrakty z kvetov harmančeka a lipy, listov repíka a medovky, rastlinné bielkoviny, kyselina olejová, stearová, palmitová, myristová, linolénová a linolová, galaktóza, arabinóza, xylóza a ramnóza.


ColonBene nemá žiadne  druhotné  a  nepriaznivé  účinky  na  ľudský organizmus.


ColonBene   je  čisto   prírodný   posilňujúci  zdravý  nápoj,  vyrobený zo   zásaditej  vody,  iba   z   bylín, bez chemikálií,   bez prídavných látok   a  bez   konzervantov.


ColonBene  je laboratórne  testované, úradne certifikované  a schválené.


Použitie:                                                                                               

ColonBene    pijeme  vždy   po  malých  dúškoch  cca   5 – 10 minút.


Pri akútnych problémoch, neakútnych problémoch alebo ako prevencia, pijeme vždy ráno  nalačno  pri  prvých  pocitoch  hladu.      


Pri hnačke, zápche, podráždení žalúdka, pálenia záhy, pocitoch nafukovania alebo iných problémoch, na ktoré je ColonBene   určené,   pijeme  okamžite.


Po  použití   je  vhodné  0,5  hodiny  nejesť.


Dávkovanie, tabuľka:

 

ColonBene je nabité energiou a informáciami, ktoré vie Váš organizmus efektívne využiť.

 


Kúpite v lekárňach, v obchodoch so zdravou výživou, v partnerských    e-shopoch alebo jednoducho objednajte u nás v našom e-shope na      www.colonbene.com


www.colonbene.com colonbene@colonbene.com informácie na tel. +421 905 368 894

                                                                                        

Copyright 2017 - 2024 © colonbene.com