Kategórie      

Pripravujeme nové

Produkty     .....Bene


Už čoskoro v predaji v našom e-shope vo vybraných lekárňach a v obchodoch so zdravou výživou.


Oxidačno - redukčný potenciál (ORP) definuje schopnosť dávať alebo prijímať elektróny. Táto hodnota sa meria v milivoltoch, preto je jednotkou ORP milivolt (mV). Pre správne pochopenie tejto veľmi dôležitej hodnoty, ktorá je pre bežného človeka skoro neznáma.


Napríklad aj obyčajná voda z vodovodu má ORP len medzi hodnotami +200 až +300, čo znamená, že redukčný antioxidačný potenciál neexistuje. Ľudské vnútorné orgány sa snažia redukovať ORP od  +50 do -200 mV. V týchto hodnotách by vedel organizmus optimálne fungovať a človek by sa dožil prírodou stanoveného veku. Ten zatiaľ nepoznáme, ale vieme, že je to 150 a viac rokov. V súčasnosti žijú obyvatelia v degradovanom životnom prostredí, ktoré je trvalým zdrojom látok vyvolávajúcich tvorbu kyslíkových radikálov a ďalšie si vyrába nerozumným životným štýlom: vysokou spotrebou cigariet, destilátov, rôznych liekov a prepálených tukov. Oxidácia predstavuje rozklad alebo starnutie. Keď niečo oxiduje, jeho ORP rastie, ide do plusových hodnôt. Hrdza je zoxidovaný kov. V ľudskom tele spôsobuje oxidáciu, poškodenie voľnými kyslíkovými radikálmi, čo sú molekuly kyslíka, ktoré stratili elektrón a stali sa nestabilnými. Voľné radikály, ktoré existujú v našom tele, pritiahnu elektrón z jednej z našich buniek, aby sa stali stabilnými a týmto procesom poškodia bunkovú DNA (kontrolór bunkovej činnosti), čo má pri bunkovom delení za následok, že nová bunka má mutovanú DNA, ktorá sa pri ďalšom delení prenesie na ďalšiu bunku - príčinu mnohých ochorení a tiež časť vysvetlenia prečo starneme. Ideme do plusových hodnôt - hrdzavieme.


V súčasnosti človek vytvoril umelé antioxidanty. Teda látky - predovšetkým vodu, ktorá má umelo získané záporné ORP. Napr. ionizovaná voda, vodíková voda. Antioxidant je látka, ktorej molekuly obmedzujú aktivitu kyslíkatých molekúl - znižujú pravdepodobnosť ich vzniku, alebo ich odvádzajú do menej reaktívneho alebo neaktívneho stavu. Týmto obmedzujú proces oxidácie v organizme. Konzumácia antioxidantov pôsobí pozitívne na zdravie organizmu, v ktorom zabraňuje oxidácii. Ionizovaná voda, alebo vodíková voda je veľmi nestabilná a je slabou náplasťou na deficit antioxidantov, ktorými ľudské telo trpí. Účinnosť prírodných antioxidantov prijímaných prirodzene (napríklad v čaji alebo v ovocí) je výrazne vyššie ako u rovnakej dávky podanej v čistej forme, ako potravinový doplnok (napríklad vitamínová tableta, ionizovaná alebo vodíková voda). Chronický nedostatok antioxidantov zvyšuje riziko vzniku chorobných zmien na cievnom a imunitnom protirakovinovom systéme.


Prípravky od spoločnosti Beno pod názvom .....Bene, sú vyrobené zo základnej prírodnej zmesi rastlinných olejov a rôznych bylín, upravené pomocou morskej soli a vínového extraktu s označením JUVERIL. Je to absolútne najsilnejší a stabilný prírodný antioxidant s potenciálom závratných -450 mV. Všetky prípravky, kde je JUVERIL základom výroby sú silné antioxidanty.


ColonBene má ORP -50 až -100 mV. SanoBene (elixír) -300 až -400 mV. PuroBene (cleaner) -150 až -300 mV. CremaBene (krém) -50 až -150 mV. DermaBene (šampón) -150 mV. BoccaBene (ústny sprej) -150 mV. ManoBene (mydlová pena) -150 mV.     DentaBene (zubná pena) -150 mV. PelleBene (pleťový sprej) -150 mV. CorpoBene (telový prej) -150mV.


Ich používanie vnútorne, alebo vonkajšie ako krém, šampón ale aj cleaner na umývanie priestoru, pôsobia omladzujúco, vyživujú priamo bunky, sú antibakteriálne so schopnosťou rozlíšiť nebezpečné baktérie (teda baktérie, ktorým vyhovujú práve +hodnoty) s výrazným vplyvom na zvýšenie imunity človeka a tvorbu zdravého prostredia. Komplex vlastností týchto prírodných produktov so silným a dlhodobým antioxidačným účinkom vedia vyvolať u človeka schopnosť odolať a poraziť aj rakovinu vo vysokom štádiu. Pravdepodobne ide o prelomový produkt, ktorý reálne dokáže človeka udržať v kondícii zdravia a vitality viac ako 100 až 150 rokov života.

-------------------------------------------------------------------------------------

 

SanoBene - Prírodný 100% roztok vzácnych olejov, rastlinných výťažkov a morskej soli. Silný antioxidant, vhodný pre rast zdravých buniek.  Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, pomáha znižovať vysoký krvný tlak ...  Výživový doplnok pre dlhodobé užívanie (3-6 mesiacov). Obsahuje spracované oleje vo vhodnej kombinácii s extraktmi škorice, cesnaku, borovice ...  Všestranné použitie na ozdravenie celého organizmu, vhodný pre onkologických pacientov, pre ľudí so srdcovo cievnymi ochoreniami, pre ľudí vystavenými stresu ...


CENA 39,- EUR s DPH / 100 ml              UŽ V PREDAJI !!!

-------------------------------------------------------------------------------------


DermaBene - Šampón vyrobený originálnou metódou bez pridania chemických látok. Čistý 100% prírodný produkt. Vyrobený spracovaním vzácnych rastlinných a esenciálnych olejov, koreňov drevín s antibakteriálnym účinkom. Jeho vplyv na pokožku je viditeľný už po krátkom používaní, pretože ľahko preniká do tela, detoxikuje ho a zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu. Pôsobí aj ako prírodný repelent. Neobsahuje žiadne nebezpečné a rizikové látky nevhodné pre človeka a iné cicavce. 


CENA 20,- EUR s DPH / 250 ml  

-------------------------------------------------------------------------------------


BoccaBene - Ústny sprej. Prírodný 100% roztok vzácnych olejov, rastlinných výťažkov a morskej soli. Obsahuje spracované oleje (olivový, kokosový, gerániový, argánový, ľanový, éterický olej z mäty priepornej) vo vhodnej kombinácii s extraktmi škorice, cesnaku, borovice... Pôsobí dezinfekčne na celú ústnu dutinu, opary, afty, paradentóza, zápaly sliznice...


CENA 10,- EUR s DPH / 100 ml

-------------------------------------------------------------------------------------


DentaBene - Zubná pena. Prírodný 100% roztok vzácnych olejov, rastlinných výťažkov a morskej soli. Obsahuje spracované oleje (olivový, kokosový, gerániový, argánový, ľanový, éterický olej z mäty priepornej) vo vhodnej kombinácii s extraktmi škorice, cesnaku, borovice... Pôsobí dezinfekčne na celú ústnu dutinu, pôsobí proti paradontóze, posilňuje ďasná, odstraňuje zubný plak, bieli zuby ...


CENA 10,- EUR s DPH / 150 ml

-------------------------------------------------------------------------------------


ManoBene - Čistý 100% prírodný produkt. Mydlová pena pre ošetrenie a dezinfekciu rúk i celého tela. Má antibakteriálne účinky, odstraňuje iba nebezpečné baktérie. Pozitívne pôsobí na ruky, koža sa stáva jemnou a hebkou, regeneruje takmer okamžite. Vhodné i na odlíčenie, ako pena na holenie i po holení ...


CENA 10,- EUR s DPH / 150 ml

-------------------------------------------------------------------------------------


CremaBene - Krém. Čistý 100% prírodný produkt. Vyrobený originálnou metódou výťažkov z extraktov esenciálnych a rastlinných olejov. Preniká hlboko do pokožky, odstraňuje poškodené vrstvy buniek. Má obrovský antioxidačný potenciál. Dezinfikuje, čistí, vyživuje, odstraňuje vrásky. Už po krátkom použití sa pleť omladí. Vhodný aj pri exémoch, poraneniach a uštipnutí hmyzom ...


CENA 39,- EUR s DPH / 50 ml

-------------------------------------------------------------------------------------


PelleBene - Pleťový sprej. Prírodný 100% roztok. Vyrobený originálnou metódou výťažkov z extraktov esenciálnych a rastlinných olejov. Obsahuje spracované oleje (olivový, kokosový, gerániový, argánový, ľanový, éterický olej z mäty priepornej) vo vhodnej kombinácii s extraktmi škorice, cesnaku, borovice...  Pôsobí dezinfekčne na celú pleť, vyživuje, hydratuje, omladzuje, osviežuje, ukľudňuje...  Veľmi vhodné i pre mužov po holení.   Vhodný na každodenné použitie.  Má obrovský antioxidačný potenciál.


CENA 10,- EUR s DPH / 100 ml

-------------------------------------------------------------------------------------


CorpoBene - Telový  sprej. Prírodný 100% roztok. Vyrobený spracovaním vzácnych rastlinných a esenciálnych olejov, koreňov drevín s antibakteriálnym účinkom.  Jeho vplyv na pokožku je viditeľný už po krátkom používaní, pretože ľahko preniká do tela, detoxikuje ho a zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu. Pôsobí na celé telo dezinfekčne, protizápalovo, protireumaticky, hydratuje, ukľudňuje...  Veľmi dobré účinky pri hemoroidoch. Vhodný na každodenné použitie. Má obrovský antioxidačný potenciál.  


CENA 10,- EUR s DPH / 100 ml  

-------------------------------------------------------------------------------------


PuroBene - Výnimočný 100% prírodný čistiaci a odmasťovací prostriedok s mimoriadne účinným dezinfekčným a antibakteriálnym účinkom. Pôsobí aj ako prírodný repelent. Biodegradovateľný. Šetrný k prírode a životnému prostrediu. Jeho špeciálne zloženie zaisťuje aktiváciu povrchov, ktoré majú byť ošetrené nano-prípravkami. Rozpúšťa prírodný pigment, vyčistí škvrny od kávy, červeného vína alebo krvi. Čistí mosadz, meď, nerez, liatinu. Vhodný na tepovanie kobercov. Zeleninu a ovocie zbaví pesticídov. Po použití roztok nevylievať, je vhodný na zalievanie raslín a kvetov. 


CENA 15,- EUR s DPH / 250 ml

-------------------------------------------------------------------------------------

 


Copyright 2017 - 2020 © colonbene.com