Kategórie      

Bližšia charakteristika

Bližšia charakteristika produktu ColonBene.

 

ColonBene pôsobí účinne a preventívne, ozdravuje funkciu celého tráviaceho ústrojenstva ľudského organizmu. Napomáha hrubému črevu pri peristaltickom posúvaní potravy.


ColonBene regeneruje a posilňuje sliznicu tráviaceho ústrojenstva aj u zdravých ľudí. Pôsobí proti zápche, má ľahko preháňavý efekt, uľahčuje látkovú výmenu. Má vplyv na pravidelnú a zdravú stolicu.


ColonBene a jeho pozitívne účinky pri akútnych stavoch, hnačkách, pri zápalových a vredových chorobách sliznice tráviaceho ústrojenstva, pažerák, žalúdok, pankreas, tenké a hrubé črevo. Svojim zložením pomáha odstrániť problémy spôsobené Ulceróznou kolitídou a Crohnovou chorobou, ktoré vedú k rakovine.


Z pohľadu výživovej hodnoty je ColonBene  tzv. superpotravinou.


Vyznačuje sa vysokým obsahom vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, vitamínu E. Ďalej obsahom vápnika, železa, mangánu, horčíku, fosforu, draslíku, selénu a zinku.      


ColonBene obsahuje cca. 30 % tuku, konkrétne omega 3 mastné kyseliny, ktoré sa vyskytujú hlavne v rybom tuku, majú priaznivý vplyv na metabolizmus tukov (znižujú LDL cholesterol).


Vedľa prospešných omega 3 mastných kyselín obsahuje ColonBene tiež koncentráciu fytoestrogénov ligňanov, čo sú rastlinné estrogény, ktoré sa v našom organizme správajú podobne ako estrogény ľudské.                                                    


Pitie ColonBene je vhodné pre deti aj pre tehotné a dojčiace ženy.


ColonBene má protivírusové, protizápalové, antibakteriálne a protipliesňové účinky, pomáha pri stavoch ako je astma a artritída. Prispieva k znižovaniu cholesterolu v krvi, upravuje krvný tlak, stabilizuje cukor v krvi, odvádza nadbytočný tuk z tkanív, upravuje metabolizmus a podporuje chudnutie.


ColonBene preventívne pôsobí proti rakovine, i proti rakovine pŕs a zmierňuje návaly tepla pri menopauze.


Plusom naviac je udržiavanie mladistvej pleti.


Nemá žiadne druhotné nepriaznivé účinky na ľudský organizmus.

 

 

 

V Prahe 01.10.2017

Copyright 2017 - 2019 © colonbene.com