Kategorie      

Bližší charakteristika

Bližší charakteristika produktu ColonBene.

 

ColonBene působí účinně a preventivně, ozdravuje funkci celého trávícího ústrojí lidského organismu. Napomáhá tlustému střevu při peristaltickém posouvání potravy.


ColonBene regeneruje a posiluje sliznici trávícího ústrojí i u zdravých lidí. Působí proti zácpě, má lehce projímavý efekt, ulehčuje látkovou výměnu. Má vliv na pravidelnou a zdravou stolici.


ColonBene a jeho pozitivní účinky při akutních stavech, průjmech, při zánětlivých a vředových onemocněních sliznice trávícího ústrojí, jícen, žaludek, slinivka břišní, tenké a tlusté střevo. Svým složením pomáhá odstranit problémy způsobené Ulcerózní kolitidou a Crohnovou chorobou, které vedou k rakovině.


Z pohledu výživové hodnoty je ColonBene  tzv. superpotravinou.


Vyznačuje se vysokým obsahem vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, vitamínu E. Dále obsahem vápníku, železa, manganu, hořčíku, fosforu, draslíku, selenu a zinku.      


ColonBene obsahuje cca 30 % tuku, konkrétně omega 3 mastné kyseliny, které se vyskytují hlavně v rybím tuku, mají příznivý vliv na metabolismus tuků (snižují LDL cholesterol).


Vedle prospěšných omega 3 mastných kyselin obsahuje ColonBene také koncentrace fytoestrogenů lignanů, což jsou rostlinné estrogeny, které se v našem organismu chovají podobně jako estrogeny lidské.                                                    


Pití ColonBene je vhodné pro děti i těhotné a kojící ženy.


ColonBene má protivirové, protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky, pomáhá při stavech jako je astma a artritida. Přispívá ke snižování cholesterolu v krvi, upravuje krevní tlak, stabilizuje cukr v krvi, odvádí přebytečný tuk z tkání a upravuje metabolismus, podporuje hubnutí.


ColonBene preventivně působí proti rakovině i proti rakovině prsu a zmírňuje návaly horka při menopauze.


Plusem navíc je udržování mladistvé pleti.


Nemá žádné druhotné nepříznivé účinky na lidský organismus.

 

 

 

V Praze 01.10.2017

Copyright 2017 - 2019 © colonbene.com